Qlik trainingen
E-mergo verzorgt verschillende (hands-on) Qlik, Power BI, Timextender en Mendix trainingen bij jou op kantoor en online. Zo nu en dan organiseren wij ook trainingen en workshops bij ons op locatie. Bekijk welke optie het beste bij jouw organisatie past.
Overzicht Qlik trainingen
Wij bieden verschillende Qlik trainingen aan om Qlik-producten sneller te gebruiken en optimaal te benutten. Versterk je kennis van data en analytics. Ondersteun de organisatiebrede adoptie en help zakelijke gebruikers sneller te leren wanneer teams dit het meest nodig hebben.
Qlik Sense
Qlik Sense Basics (gratis)
(2,5 uur)
Wat wordt behandeld in deze training:- De basisprincipes van Qlik Sense
- Hoe maak je het beste gebruik van de tool
- Na de training kun je aan de slag met je dagelijkse werkzaamheden in Qlik Sense
Qlik Sense Designer
(2 dagen)
Wat wordt behandeld in deze training:- De fundamenten van Qlik Sense
- Het maken van mooie én effectieve datavisualisaties
- Het ontdekken van inzichten
Qlik Sense Developer
(2 dagen)
Wat wordt behandeld in deze training:• Het inladen en transformeren van data
• Het maken van een Qlik datamodel
• Het schonen en transformeren van dataQlik NPrinting
(1 dag)
Wat wordt behandeld in deze training:- Leer alle facetten van NPrinting
- Stap voor stap het opbouwen van een rapport in NPrinting
- Leer over de verschillende output mogelijkheden
Qlik Sense Administrator
(1 dag)
Wat wordt behandeld in deze training:- Qlik Management Console beheer(QMC)
- Omgaan met Security Rules en gebruikersrollen
- Gebruik van de juiste workflows
Qlik Cloud voor Qlik Developers
(1 dag)
Wat wordt behandeld in deze training:- Leer de verschillen tussen Qlik Cloud en Qlik Client Managed
- Leer de features die van toegevoegde waarde zijn van Qlik Cloud ten opzichten van Qlik Client Managed
- Leer de weg in Qlik Cloud leer om de omgeving te beheren
Custom training
In overleg kunnen wij het door ons gebruikte materiaal afstemmen op de behoeftes van jouw bedrijf. Denk hierbij bijvoorbeeld aan extra tijd om specifieke onderwerpen te behandelen, het toevoegen van extra voorbeelden of het overslaan van bepaalde onderwerpen. Neem hiervoor contact op met onze Academy.
Incompany
Al onze trainingen zijn ook incompany te volgen. In overleg kunnen wij het door ons gebruikte materiaal afstemmen op de behoeftes van jouw bedrijf. Denk hierbij bijvoorbeeld aan extra tijd om specifieke onderwerpen te behandelen, het toevoegen van extra voorbeelden of het overslaan van bepaalde onderwerpen. Neem hiervoor contact op met onze Academy.
Meer weten over een training of workshop?
Vul hieronder het formulier in om informatie aan te vragen.